top of page

שירותי סטודיו שלי רייתן - אדריכלות | עיצוב פנים | הלבשת הבית | ייעוץ

מהות תפקידי כאדריכלית ומעצבת, הוא לקחת את כלל השיקולים, הצרכים והרצונות ולהביא אותם לידי ביטוי, באופן שייצור הרמוניה ביניכם לבין חללי המגורים/המשרד תוך שמירה על קו עיצובי אחיד ומאוזן, והקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים.

אני מאמינה ביצירת מקום נעים ומרגש לחיות בו, מקום אשר יבטא את עולמכם האישי ותפיסות חייכם.

שירותי הסטודיו ותהליך העבודה מפורטים כאן.

פגישת ייעוץ

מטרתה קבלת המלצות מקצועיות לרעיונות ופתרונות נקודתיים לשינוי החלל ושדרוגו.

פגישת ייעוץ מקנה ללקוחות ידע והבנה נכונה של מבנה החלל וכלים פרקטיים לביצוע תהליך השדרוג.

משך פגישת הייעוץ הינה שעתיים, במהלכן נסייר בכל החללים העומדים לקראת שדרוג ויחד נגדיר את השינויים והתוספות שיהפכו את החלל לכזה שימלא את רצונותיכם ושאיפותיכם.

בפגישה נדון באפשרויות השונות שיתאימו לבית, מה כדאי לשנות ולהוסיף, איזה צבע לבחור, ריהוט, תאורה, אקססוריז ועוד. 

בתום הפגישה תהיה בידיכם רשימה מסודרת של פעולות, המלצות והנחיות עבודה. בנוסף, תקבלו המלצות על בעלי מקצוע בתחומים שונים וחנויות מתאימות לרכישת מוצרי הגמר והעיצוב, אשר בעזרתם תוכלו לממש את התכנית. 

פגישת יעוץ

הלבשת בית

פונה למעוניינים בשדרוג פני הבית מבלי לשנות את התכנון הקיים או את חלוקת החללים.

התהליך מתחיל בפגישת היכרות, שבה נסקור את החללים המיועדים לעיצוב, אשמע מכם מה הצרכים והרצונות שלכם, מה הייתם רוצים שיקרה, מה טעמכם ומה אתם אוהבים וכן אמדוד את החללים הרלוונטיים.

בתהליך העבודה אמחיש לכם בעזרת הדמיות בתלת  מימד, לצד שרטוטים אדריכליים, את הרעיונות, השדרוגים, התוספות והשינויים בדרך קלה ונוחה להבנה.

השלב הבא הוא ליווי לבחירות חומרים וריהוט, במהלכו נצא יחד למספר סבבי רכישות של מוצרים בחנויות נבחרות לצורך מימוש התכנית העיצובית. יחד נבחר רהיטים, גופי תאורה, חיפויי רצפה וקיר, טקסטיל ואביזרים משלימים, והכל בכפוף לתכנון ולמסגרת התקציב.

לסיום, ניפגש ונלביש את הבית, נמקם נכון את מה שרכשנו, נתלה, נסדר וניתן את הטאצ' הסופי שיעשה את הוואו!

בעלות יחסית לא גבוהה, ניתן יהיה להגיע לתוצאות מיידיות, אשר יעניקו לחלל המגורים שינוי ושדרוג משמעותי.

הלבשת בית

עיצוב דירת קבלן

שירות המיועד לרוכשי דירה חדשה מקבלן, השואפים לדירה ייחודית שלא נראית כמו כל השאר.

בעבודה משותפת אנו נעדכן או נשנה את התכנון, ונתאימו לצרכים ולרצונות שלכם בצורה אופטימאלית, לצד עיצוב אסתטי ומרשים.

לדירת קבלן אילוצים מבניים מעצם היותה יחידה בפרויקט רווי דירות נוספות. אך יחד עם זאת זו הזדמנות נהדרת לצקת לתוכה כל קונספט או סגנון עיצובי שרוצים.

 

התהליך מתחיל בפגישת היכרות והגדרת דרישות העיצוב, אותה רצוי לעשות מוקדם ככל שניתן (אפילו בטרם תחילת הבניה), כיוון שייתכנו שינויים מהותיים בתכנית המקורית של הקבלן.שינויים כגון שינוי חללים, הגדלה/הקטנה/איחוד, ביטול שירותי אורחים, הגדלת מעברים וכו'.

כמו כן נבחן את מפרט הדירה שהתקבל מהקבלן ונחליט האם אנו משדרגים חלקים מהמפרט כגון: מטבח, ריצוף, חיפויים, סניטריה וכדומה.

 

לאחר מכן ניפגש שוב ואציג בפניכם חלופות שונות לתכנון ועיצוב הדירה.

נעבוד יחד עד שנגיע לחלופה הטובה ביותר עבורכם, אשר תהווה את הבסיס להכנת תכניות העבודה (כגון:תכניות גבס, חשמל, נגרות, ריצוף, פריסות חדרי רחצה ועוד) ומפרט טכני למכרז קבלנים.

שירות זה כולל בדרך כלל גם ליווי לבחירות חומרים וריהוט ופיקוח באתר.

עיצוב דירת קבלן

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

פונה למעוניינים בשינוי משמעותי ומקיף של הבית או הדירה, שינוי הבא לידי ביטוי בתכנון אדריכלי מחדש של חלוקת החלל וניצול חכם ונכון של השטח. שירות זה אופייני מאד לדירות ישנות ובתים ישנים בהם נדרש לבצע "מתיחת פנים כללית".

 

התהליך כולל את הכנת כל התכניות, השרטוטים והליווי המקצועי הדרוש לביצוע פרויקט מתחילתו ועד סופו.

התהליך המשותף מתחיל בפגישת היכרות, בה נסייר בחלל ואשמע מה הצרכים והרצונות שלכם, מה הסגנון העיצובי המועדף עליכם, הרכב התא המשפחתי ותכניותיכם לעתיד וכמובן מהי מסגרת התקציב המיועד לפרויקט.

בהתאם לנתונים אלו, אצור מספר חלופות לתכנון ולארגון מחדש של החלל, אשר יוצגו בפניכם, והחלופה הנבחרת תהווה את הבסיס להכנת תכניות העבודה.

שלב זה מאופיין באינטראקציה עמוקה ביני ובניכם, במהלכה מוצגים הרעיונות התכנוניים ורק לאחר החלטה על החלופה הטובה ביותר, ממשיכים לתכנון המפורט.

מהתכנית שנבחרה יופקו תכניות הריסה ובינוי, חשמל, אינסטלציה, גבס, נגרות, תאורה, ריצוף, פריסות חדרי רחצה וכו'.תכניות אלו מועברות לקבלן המבצע ולבעלי המקצוע השותפים לפרויקט.

 

בפרויקט מלא של תכנון ועיצוב פנים, השירות כולל בדרך כלל גם ליווי לבחירות חומרים וריהוט ופיקוח באתר, על מנת לוודא שהעבודות מתבצעות באיכות הנדרשת ובהתאם לתכניות העבודה וללוחות הזמנים שנקבעו ופתרון בעיות בלתי צפויות בשטח אם וכאשר הן צצות.

לאורך כל תהליך התכנון, אמחיש לכם, בנוסף לתכניות, את המיועד לקרות באמצעות מודל תלת מימד והדמיות, כך שיהיה לכם מאד פשוט וקל לראות ולהבין את התכנון והרעיונות (למשל, את חלוקת החדרים החדשה, את הנמכת הגבס או הנישה ואפילו את פרטי הנגרות המותאמים אישית לפרויקט).

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

תהליך העבודה בעיצוב פנים

התקשרו עכשיו 054-5661288 או השאירו פרטים 

פגישת הכרות ללא עלות וללא התחייבות

אז....

  • אם אתם בעלי בית/דירה שמעוניינים לשפץ ולחדש באופן מלא או חלקי.   

  • אם אתם מעוניינים בהלבשת הבית או הדירה שלכם, כך שתהפוך לחמה ומרגשת.

  • אם רכשתם דירת קבלן חדשה ואתם רוצים לבצע שינויים בתכנית הדירה או לעצב אותה.

  • אם ברשותכם נכס אותו אתם מעוניינים להשביח על מנת לקבל בעבורו תמורה גדולה יותר.

  • אם אתם בעלי משרדים או שוכרים כאלו ומעוניינים להעניק לחברה שלכם ולעובדים שלכם סביבת עבודה נעימה, נוחה ומלאת השראה, שתתרום לתפקוד ולתפוקת החברה.

אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר. נשוחח. נפגש. יחד נהפוך את החלום למציאות.

bottom of page